English

Kursy negocjowane

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany

WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100412,00415,00
EuroEuroEUR100442,50444,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100518,00520,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100409,00412,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10049,0049,40
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,1045,50
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10059,1059,70
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,3016,60

Ostatnia aktualizacja: 16:49 07.12.2016

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745

Przelewy zagraniczne razem z:

Strona stworzona przez Kacper Jakubowski