English

Kursy negocjowane

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany

WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100406,00410,00
EuroEuroEUR100431,00435,00
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100504,00507,50
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100405,00408,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10048,2048,90
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,1045,80
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10057,8058,30
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10015,8016,20

Ostatnia aktualizacja: 9:50 19.02.2017

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745

Przelewy zagraniczne razem z:

Strona stworzona przez Kacper Jakubowski