English

Kursy negocjowane

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany

WalutaSymbolIlośćKupnoSprzedaż
DolarDolarUSD100407,00410,00
EuroEuroEUR100435,50437,50
Funt BrytyjskiFunt BrytyjskiGBP100505,00508,00
Frank SzwajcarskiFrank SzwajcarskiCHF100407,00410,00
Korona NorweskaKorona NorweskaNOK10048,1048,60
Korona SzwedzkaKorona SzwedzkaSEK10045,6046,00
Korona DuńskaKorona DuńskaDKK10058,3058,90
Korona CzeskaKorona CzeskaCZK10016,1516,35

Ostatnia aktualizacja: 15:40 23.01.2017

Przejdź do kursów detalicznych

Podane wyżej kursy walut nie sa ofertą handlową w rozumieniu prawa handlowego ani Kodeksu Cywilnego, zaś ceny transakcyjne muszą być ustalane telefonicznie.
Do realizacji transakcji wymagane jest telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu operacji.
Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 14:00
Niedziela 9:00 - 14:00

Ul. Piłsudskiego 52
Wrocław
tel. 71/3412745

Przelewy zagraniczne razem z:

Strona stworzona przez Kacper Jakubowski